Chorvatsko dovolená

Přijďte si vybrat některý z pobytů v Chorvatsku. V naší široké nabídce si můžete vybrat některé z měst a regionů podél celého chorvatského pobřeží a my vám zajistíme ubytování v soukromých apartmánech s přímým kontaktem na majitele objektu. Jsme u dovolených do Chorvatska jedničkou na našem trhu. Jsme nejlevnější, neboť naši klienti neplatí provize CK. Chorvatsko dovolená – je tu pro vás.

Chorvatsko dovolená

Chcete se seznámit s krásami Chorvatska? Je to zcela jednoduché. Zajeďte se tam podívat. Uvidíte azurově modré moře, krásnou přírodu. V moři se můžete vykoupat a večery strávit procházkami po pobřeží nebo památkách v okolí. Poznáte i zdejší lidi, kterým navíc budete docela dobře rozumět. Vy i vaši nejbližší či přátelé určitě přijedete domů spokojeni. Chorvatsko dovolená – čeká na vás.

Ceny

Máme nejnižší ceny za pobyty v Chorvatsku, neboť naší klienti neplatí žádné provize cestovním kancelářím či cestovním agenturám. Chorvatsko dovolená – už na vás čeká.

</div>

<div class=