Jak vydělat na burze

Jednoznačný návod, jak vydělat na burzovních obchodech, neexistuje. Poměrně spolehlivá se jeví investice do akcií. Pokud nešlápneme úplně vedle volbou společnosti, která jde nezadržitelně k bankrotu, máme šanci, že naše investice bude pomalu zhodnocována. Rychlejším způsobem je využít některý rizikový spekulativní burzovní derivát, například binární opce.

Výše zisku i ztráta je předem známá

Binární opce patří mezi investiční nástroje, kde je předem známá výše našeho zisku, v případě, že je transakce pro nás úspěšná. Výše ztráty je rovněž předem známá a je to celá námi investovaná částka, bez možnosti tuto ztrátu nějak snížit. Tato zdánlivě tvrdá podmínka je vyvážena možností během velice krátké doby mít zisk v desítkách procent našeho vkladu.