Od zítřka máme dovolenou,

vyvolenou šňůru volných dní….Zpívá se v jedné známé písničce. A aby ty vyvolené, volné dny byly dle našeho přání, to je jen na nás. Ten, kdo miluje slunce, šum mořských vln a modré moře, ten nebude zklamaný, zvolí-li pobyt na jadranském pobřeží. Dovolená v této zemi je nejenom malebná, ale i finančně dostupná. Přátelská atmosféra a bezpečí, kterou Chorvatsko dýchá, nám bude balzámem na duši. Vždyť pocit, že nás tihle lidé mají rádi a jsme jejich přátelé, je nesmírně příjemná. V této zemi se využívá především apartmánů nebo prázdninových domů, které jsou určeny k pronájmu.

Vybírejte, objednávejte a cestujte

Jako dítě jsem s rodiči několikrát tuto zemi navštívila a dnes už dospělá se tam ráda vracím s celou svou rodinou. Využívám služby cestovní agentury Dalmatour, která má s ubytováním v Chorvatsku letité zkušenosti, jejich nabídka je pestrá a pro každého. Každoročně si dobře vyberu a moje rodina je spokojená. Apartmány jsou dobře vybavené, zpravidla mají několik ložnic, moderní příslušenství a kuchyňku. Takový prázdninový byt vyhovuje zejména vícečlenným rodinám, ale jsou vhodné i pro dobré přátele. V případě dvou nespřátelených skupinek je možné používat apartmán jako dva pokoje se společným příslušenstvím a kuchyňkou. Příjemná je stálá přítomnost delegáta, možnost zaplatit objednané bydlení ve dvou splátkách a mnoho dalších služeb agentury. A bonusem je, že ani naše kapsa se nezlobí, protože lze vybrat to pravé pro každý rodinný rozpočet. Tak objednávejte včas, kapacita bývá rychle vyčerpaná.