Tichý společník vaší domácnosti

Nemějte obavy. Nejde o žádného nezvaného hosta ani kostlivce ve skříni. Jde o moderní pračky AEG, které by pro vás i dýchali. Navíc jsou natolik málo hlučné, že po spuštění nebudete ani vědět, že jí někde máte. Nabídka je tak pestrá, že budete mít nakonec problém si vybrat, protože každá její verze má něco do sebe. Pokud máte potíže s dávkováním prášku, tak je natolik inteligentní, že vám s tím doslova pomůže. Díky displeji LCD budete vědět všechno, co se zrovna chystá udělat. Nebojte se ani o bavlnu, či jemné textilie. Tento unikát ví, jak na takové textilie a vrátí vám je čisté a nepoškozené.

Už jen, aby uměla vařit

Profesionalita pračky AEG je na takové úrovni, že nad její výkonností a množstvím programů jenom žasnete. Usnadní vám tolik práce a starostí, že získáte pocit, že špinavé oblečení se vám do ní hází samo. A ještě když si pořídíte variantu se sušičkou, tak se zbavíte otravného věšení a namísto toho si můžete dát kávu, či zajít do kina. Je tak dokonalá, že ještě, kdyby se postarala o večeři, tak dámy by začaly celkem jistě žárlit.

lonpos.jpg
Tichý společník vaší domácnosti